Sık Sorulan Sorular

Anasayfa / Sık Sorulan Sorular

Paket ile birlikte gelen ücretsiz restorasyon paketini doldurduktan sonra yaptıracağınız ilave restorasyonlar için premium paket fiyatları uygulanacaktır. Premium paket fiyat listesini aşağıda bulabillirsiniz:

Premium Fiyat Listesi

Endikasyon Malzeme Birim Fiyat
Inlay/Onlay/Kuron/Köprü Cam Seramik, Hibrit, Zirkonya 52,00 Euro
Inlay/Onlay/Kuron/Köprü e.max 62,00 Euro
Estetik Wax-Up 49,99 Euro
Custom Abutment Zirkonya 80,00 Euro
Custom Abutment e.max 98,00 Euro
Vidalı Kuron Zirkonya 89,00 Euro
Vidalı Kuron e.max 108,00 Euro
Cutback ile porselen ilavesi   +5 Euro

*Fiyatlara %8 KDV ilave edilecektir.

Cerec Omnicam Connect cihazınız ilk günden itibaren açıktır. Cerec Connect Portalı üzerinden data kabul eden herhangi bir laboratuvara vakanızı  önderebilirsiniz. Armaera dışındaki diğer laboratuvarların fiyatlandırma politikaları her laboratuvar tarafından bağımsız olarak belirlenmektedir.

Cerec Connect Portalı üzerinden data kabul eden ve lazer sinterleme ile altyapı üreten merkezler bulunmaktadır. Bu merkezlere ağıziçi tarama datalarını Cerec Connect üzerinden göndererek metal altyapılarınızın lazer sinterleme ile üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Tabiki yapabilirsiniz. inLab MC XL kazıma cihazını Sirona’dan istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Cerec Connect tarama cihazı ile taradığınız dataları Connect portal üzerinden inLab yazılımına gönderebilirsiniz. Kazıma cihazı ile birlikte tasarım yapmak için kullanacağınız inLab yazılımı ve bu yazılımın çalışacağı ayrı bir bilgisayar gelmektedir. Birden fazla hekimin Cerec Omnicam tarama cihazı kullanacağı klinikler için en ideal çözüm Cerec Omnicam Connect ile Cerec inLab MC XL in birbirine entegre edilmesini ile oluşturulur. Çünkü Cerec Omnicam Connec tarama cihazını sadece tarama için kullanırsınız, tasarım ve üretim için ayrı bir bilgisayarınız olur. Bu sayede ikinci bir hastanın taramasını yapmak için tasarım ve üretimin bitmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Cerec Omnicam Connect + inLab MC XL çözümü esnek bir çözüm olduğu kadar komple sistem almaya göre daha uygun fiyata gelen bir çözüm. Son olarak inLab yazılımı üzerinden isterseniz model datasını, isterseniz tasarladığınız restorasyon datasını STL export edebilirsiniz. Bu sayede tam anlamıyla açık bir sisteme
sahip olabilirsiniz.

Cerec Omnicam Connect ile bir kerede full ağız taraması yapabiliyoruz. Full ağız restorasyonları tek tek kuronlar veya 5 üyeye kadar köprüler şeklinde parçalara ayırarak restorasyonları üretiyoruz. Teknik olarak yapılabilmekle birlikte şimdilik tek parça full ağız köprü üretimi tavsiye etmiyoruz.

Hangi paketin size uygun olduğuna karar veremediniz mi?

Hemen bizimle iletişime geçin, alanında uzman ekiplerimiz dijitale geçişinizde sizlere yardımcı olsun! .

İletişime Geçin